Yanmaz Spesiyal Sünger

Yanmaz spesiyal sünger, ses yutum değerleri yüksek olup ortamda akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım ve izolasyon süngeridir. Birinci sınıf malzemelerden üretimi gerçekleştirilen akustik süngerlerin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Yüksek hava şartlarında dahi yıprnma ve aşınma gibi olumsuz problemlere maruz kalmamaktadırlar.

Akustik süngerler ile yüksek ses temposu kesilsin isteniyorsa bariyerli olan modelleri tavsiye edilmektedir. Spesiyal süngerin bariyerli modeli güçlü seslerin izole edilmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır. Akustik süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedir. Ayrıca antibakteriyel özellikte basotect melamin adında antibakteriyel sünger üretilmektedir.

Özel olarak imal edilen akustik süngerlerin malzemeleri en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. akustik amaçlı kullanılan süngerler yoğun ses temposunun olduğu alanlarda kalın ve yoğunluğu fazla olan malzeme kullanıldığında etkili performans sağlamaktadırlar. İstenilen ölçülerde üretilen akustik süngerler farklı renk ve desenlerde  de üretilmektedir.Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger Fiyatları

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Yanmaz Special Sünger Teknik Özellikleri

 Ürün Tipi   Poliüretan Sünger
 Plaka Boyutu   100 x100 cm      200×100 cm
 Paket                           10 adet   1 Paket 10 m² Satılır.
 Kalınlık   30mm    40mm   50mm  özel kesim mümkündür.
 Renk                            Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
 Yoğunluk   50 60 Kğ / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.
 Sıcaklık Dayanımı    Alev almaz sertifikalıdır
 Yapışkanlık   İsteğe Göre Fiyat Değişir
 Kullanım   Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
[Toplam:2    Ortalama:5/5]