Renkli Labirent Sünger

Renkli labirent sünger; diğer yanmaz akustik süngerlerde olduğu gibi labirent süngerlerinde üzerini renkli kumaş ( flok püskürtme ile ) kaplayarak renklendirmekteyiz. Ral kartelasına bağlı olarak her renkte üretimimiz mümkündür.50 cm x 50 plaka ebadlarında ürettiğimiz renkli akustik labirent süngerler dekoratif olarakta stüdyo ve müzik odaları için tercih edilmektedir.Düz panel, yumurta special ve piramit formunda ürüetimimiz mümkündür. Dekor dizayn conseptinize uygun desende ve ebadda üretimimiz vardır.

Renkli Labirent Sünger Kullanım Alanları

Müzik stüdyoları, sinema, tiyatro, fabrikalar, ofisler gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiğini iyileştirmek amaçlı kullanılan piramit veya viyol (karton yumurta kabı formu) şekilli sünger ürünlerdir. Poliüretan köpükten imal Echopol ve Firex ile melamin köpüğünden imal Basotect markalı ürünlerin farklı özellikleriyle alternatif seçimlere imkan sağlanır.

Ses yalıtımı, bir mekandan diğer bitişik mekana ses enerjisinin geçiş yaparken iki mekanın ara kesitinde (duvar, döşeme, tavan) diğer mekana rahatsızlık vermeyecek belli bir orana indirgenmesi, ses azaltımıdır. Yumurta ve piramit süngerler ses yalıtım sisteminin bir parçası ve ses yalıtımına faydalı olmakla beraber esas görevleri iç ortamda ki ses enerjisinin yansımalarını engellemek, yansıma sürelerini (reverberasyon) düzenleyerek iç ortam akustiğini istenilen amaca uygun hale getirmektir.Renkli Labirent Sünger Teknik Özellikleri  Ürün Tipi	 Poliüretan Sünger  Plaka Boyuru	 50 x 50 cm   Paket            	 10 adet    Kalınlık	 30 mm   40 mm  50mm özel kesim mümkündür.  Renk             	 Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür  Yoğunluk	 50 ile 60 Kğ / M³  Sıcaklık Dayanımı	 Yok  Yapışkanlık	 İsteğe Göre Fiyat Değişir  Kullanım	 Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Renkli Labirent Sünger Teknik Özellikleri

  Ürün Tipi   Poliüretan Sünger
  Plaka Boyutu   50 x 50 cm
 Paket   10 adet
  Kalınlık   30 mm     40 mm   50mm özel kesim mümkündür.
 Renk      Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  Yoğunluk   50 ile 60  Kğ / M³
  Sıcaklık Dayanımı   Yok
  Yapışkanlık   İsteğe Göre Fiyat Değişir
  Kullanım   Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
[Toplam:3    Ortalama:5/5]