Delikli Akustik Ahşap Panel

Delikli akustik ahşap panel dekoratif görünümü ve ses yutma katsayısı konusundan iyi bir akustik ahşap paneldir. Ahşap delikli panel gürültüyü kesen ve akustik düzenleme için kullanılan kaliteli ses yutum katsayısına sahip ahşap paneller birisidir tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Akustik delikli paneller dekoratif görüntüsü ve ses emme katsayısı ile vazgeçilmez bir akustik kaplama ürünüdür.

Ahşap delikli paneller konferans salonları, tiyatro salonları, nikah ve sinema salonları, opera salonları, AVM’ler, restoranlar, radyo ve tv stüdyoları, bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, çağrı merkezi gibi mekanlarda daha çok kullanılmaktadır.  Ahşap delikli panellerin arka yüzeyi soundtex akustik kumaş kaplıdır. Bu paneller genelde tavanlarda kullanılmaktadır.

Üzeri delikli ve derzli olan ses yalıtım malzemesinin hem duvara hem de tavana uygulanabilen alternatif seçenekleri bulunmaktadır. Ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerinde akustik düzenlemeye yardımcı ahşap delikli panel kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan her türlü ses probleminin önüne geçmektedir. Mdf ve Mdr/lam ahşap panel kullanılarak imal edilen ahşap delikli panel modellerinde derzli paneller panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması ve panelin ön kısmında da açılan deliklere uygun akslarla derzlerin açılması işleminden geçerek oluşturulmakta ve akustik özelliği kazandırılmaktadır.DELİKLİ AKUSTİK AHŞAP PANEL

Ayrıca her panelin arka kısmında soundtex marka akustik bez bulunmaktadır. Tam delikli paneller malzeme kalınlığı kadar delinme işleminden geçmektedir. Kademeli delik sisteminde ise önden ve arkadan ayrı delinerek çift odacıklı akustik panel işlemi gerçekleştirilir. Kaliteli bir ses emisyon uygulaması için alternatif seçenekler arasında mekanınıza uygun olarak tercih yapabilme şansına sahipsiniz.DELİKLİ AKUSTİK AHŞAP PANEL

Ahşabın her rengine hakim olan ahşap delikli panel seçenekleri uygulanan mekana estetik ve şık bir görünüm de kazandıracaktır. Konferans, toplantı, tiyatro, sinema vb. gibi tüm çok amaçlı salonlar için tercih edebileceğiniz ahşap delikli panel ofis ortamları, kamu binaları, oditoryumlar, otel ve restoran gibi pek çok alanda tercih etmenizi mümkün kılacak ses yalıtım ve akustik malzeme ürünlerindendir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]